Wesoła Kraina Przedszkole Niepubliczne w Kielnie

Przedszkole Niepubliczne w Kielnie. Mądre Sowy 0. Nauka gry w piłkę nożną. Nasze przedszkole to poszukiwanie, twórczość, rozwijanie szerokich zainteresowań i zdolności w atmosferze życzliwości. Przedszkole zapewnia dla każdej grupy dzieci przestronne sale z bogatą bazą dydaktyczną i estetycznym zapleczem sanitarnym. Sala Montesorri Sala Puchatki . Nasze Przedszkole bierze udział w projektach realizowanych przez AKADEMIĘ ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA. Odwiedziło nas Radio Gdańsk. Leoś w Mini Zoo.

OVERVIEW

This web site przedszkolekielno.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have evaluated nineteen pages inside the website przedszkolekielno.pl and found one website referencing przedszkolekielno.pl.

PRZEDSZKOLEKIELNO.PL RANKINGS

This web site przedszkolekielno.pl is seeing a alternation levels of traffic in the past the year.
Traffic for przedszkolekielno.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolekielno.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolekielno.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEKIELNO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolekielno.pl Mobile Screenshot of przedszkolekielno.pl Tablet Screenshot of przedszkolekielno.pl

PRZEDSZKOLEKIELNO.PL HOST

Our web crawlers diagnosed that the main page on przedszkolekielno.pl took four thousand eight hundred and ninety-three milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
212.85.123.28

I revealed that this domain is implementing the IdeaWebServer/v0.80 server.

Wesoła Kraina Przedszkole Niepubliczne w Kielnie

DESCRIPTION

CONTENT

This web site had the following on the web page, "Nauka gry w piłkę nożną." Our analyzers noticed that the web page said " Nasze przedszkole to poszukiwanie, twórczość, rozwijanie szerokich zainteresowań i zdolności w atmosferze życzliwości." The Website also said " Przedszkole zapewnia dla każdej grupy dzieci przestronne sale z bogatą bazą dydaktyczną i estetycznym zapleczem sanitarnym. Sala Montesorri Sala Puchatki . Nasze Przedszkole bierze udział w projektach realizowanych przez AKADEMIĘ ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA."

SIMILAR WEB SITES

Kleksik - przedszkole niepubliczne Mińsk Mazowiecki

Jest to pierwsza placówka profilowana w Mińsku Mazowieckim. Zostało założone z myślą o rozwijaniu twórczości u najmłodszych dzieci. Kadra przedszkolna to dziewczyny z zamiłowaniem do sztuki, malarstwa, chcące zarazić tą pasją dzieci. Z roku na rok przedszkole rozbudowuje się. Obecnie zajmujemy dwa budynki w których mieści się. Zapraszamy dzieci w wieku 3 lat aby pod czujnym okiem nauczyci.

Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego

Dane statystyczne czyli Przedszkole w liczbach. Metoda Tomatisa w Naszym Przedszkolu. Plan przyprowadzania i odbierania dzieci.

O przedszkolu - Przedszkole kolorowe

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Aby sprawdzić nasze dane kontaktowe. Oficjalna strona Przedszkola Kolorowego w Krakowie. Tutaj naturalna ciekawość i wyobraźnia Twojego dziecka. Znajdzie szerokie pole do działania. Dbamy o inspirujący i bezpieczny. Klimat dla rozwoju twojego dziecka. Ciocie żyjące w wielkiej przyjaźni z dziećmi.

Przedszkole Publiczne w Konarzewie -

Rodzinne przedszkole i żłobek KONRADEK, Warszawa-Białołęka

Witaj na stronie przedszkola Konradek, Warszawa-Białołęka. Rozłąka z dzieckiem nigdy nie jest łatwa, zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziny. W Konradku nie tylko to rozumiemy, ale staramy się równocześnie pomóc Wam przejść przez ten pełen zmagań, lecz konieczny czas. Jednocześnie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieciaki wymagające specjalnego żywienia. Dzięki własnej, dostosowanej do wymogów UE kuchni jesteśmy w stanie przygotować naszym dzieciom.